סדים

צרו איתנו קשר

סדים לילדים - ויויאן אלכסנדר

 
ילדי שיתוק מוחין צריכים יחס מיוחד, אנושי ומקצועי. עם ויויאן ועם הסדים של ויויאן כל אחת ואחד וההורים יקבלו את השילוב של כל אלו! 
 
            
בסטרייד אורטופדיה מייצרים את כל סוגי הסדים הדרושים ובהתאמה מדוייקת.
המומחיות שלנו היא הבחירה הנכונה של סד לרגל בהתאם לצרכיו הייחודיים של המטופל/ת.
ההצלחה שלנו נובעת מיישום *ידע אקדמי נירחב המשולב עם מעל 30 שנות ניסיון מעשי. בזכות הידע והנסיון מוזמנים אנו **ללמד ברחבי העולם ולחלוק מהנסיון והידע שצברנו.

*תארים, קורסים והרצאות בכנסים: אונ' תל אביב, אונ' ניו יורק (NYU) אונ' נורתווסטרן (Northwestern), אונ' טמפל (Temple) בית הספר למקצועות האורטוטיקה פרוסטטיקה בגרמניה (Bundesfachschule für Orthopädietechnik) ועוד.
**תורכיה (2010, 2011), גרמניה (2010), סלובניה (2010) אנגליה (2013) נורבגיה (2013) , לוקסמבורג (2014),  אונ' אריאל, אונ' חיפה, ועוד.
 

סדים וסדים לילדים הם מכשור אורתופדי, התקנים חיצוניים האוחזים בכף הרגל וברגל והמיועד לאפשר הליכה, עמידה וישלוטו באופן רצוי כל כף הרגל והרגל שאינם נישלטים כתוצאה מפגיעה עצבית, מוחית או אורתופדית. בנית סדים והתאמתם דורשים הכשרה אקדמית מתאימה ואישור של משרד הבריאות בארץ. הסדים במימון סל הבריאות.
צוות רפואי, פזיותרפיסטים ו/או רופאים יפנו את המטופלים לבנית הסדים תוך ציון המטרות של הסדים. מאד חשוב להבין מה מטרת הסדים.
 
קימים סדים מסוגים שונים, ועל הצוות הרפואי לציין איזה סוג עדיף ומדוע.
 
 
התקשרו מכל מכשיר 8363*