סדים

צרו איתנו קשר

סד לרגל - סדים לילדים

 
הסדים של ויויאן פשוט מעולים ! 
 
            
בסטרייד אורטופדיה אנו מייצרים את כל סוגי הסדים הדרושים ובהתאמה מדוייקת.
המומחיות שלנו היא הבחירה הנכונה של סד לרגל בהתאם לצרכיו הייחודיים של המטופל/ת.
ההצלחה שלנו נובעת מיישום *ידע אקדמי נירחב המשולב עם מעל 20 שנות ניסיון מעשי. בזכות הידע והנסיון מוזמנים אנו **ללמד ברחבי העולם ולחלוק מהנסיון והידע שצברנו.

*אונ' תל אביב, אונ' ניו יורק (NYU) אונ' נורתווסטרן (Northwestern), אונ' טמפל (Temple) בית הספר למקצועות האורטוטיקה פרוסטטיקה בגרמניה (Bundesfachschule für Orthopädietechnik) ועוד.
**תורכיה (2010, 2011), גרמניה (2010), סלובניה (2010) אנגליה (2013) נורבגיה (2013) , לוקסמבורג (2014),  ועוד.
 

ילדים רבים סובלים מבעיות בכף הרגל ובקרסול, ולרוב הבעיות נעלמות וחולפות מעצמן. עם זאת, ישנם לא מעט ילדים הסובלים מבעיות אורטופדיות נפוצות כמו כפות רגליים שטוחות (פלטפוס), מחלת סוור'ס, ומתופעות המשפיעות על היציבה הקשורות לעצבים ושרירים, מכאבים בכף הרגל ועוד. לכן, ההורים חייבים להיות קשובים לתלונות הילדים ולקחת את הילד לאבחון כדי לזהות בעיות מבניות ואחרות מוקדם ככל האפשר. חשוב להדגיש כי אבחון הבעיה בשלב מוקדם מאפשר למומחים לטפל בבעיה ביעילות.

מהו סד לרגל ומהם השימושים של המוצר?

כפות הרגליים נושאת את משקל הגוף אך יש מקרים בהם הן אינן מסוגלות לעמוד בלחץ המופעל עליהן מסיבות שונות. ילדים רבים סובלים מבעיות בכף הרגל ו/או הקרסול, ובעזרת אביזרים אורטופדיים אפשר לסייע לילדים להתמודד עם הבעיות השונות בקלות וללא צורך בהליך כירורגי או בטיפול פולשני המלווה בכאב ובשיקום ממושך.

אחד מהאביזרים האורטופדיים היעילים ביותר הוא סד לרגל לילדים, זהו התקן חיצוני וייעודי הממוקם על הרגל של הילד ומטרתו ליישר ולתמוך ברגל. סד לרגל שומר על טווח התנועה הרצוי, מסייע לילד לעמוד וללכת ומאפשר גדילה טובה יותר. באמצעות הסד מקלים על העמידה וההליכה ומאפשרים לילד לנוע בקלות ולהתגבר על המוגבלות בניידות שלו.  

מהו סד לרגל לילדים ומה מייחד את המוצר לעומת סד לרגל למבוגרים?

השימוש בסד לרגל נועד למצבים בהם יש בעיה בברך או בקרסול, סד לרגל יכול להתאים כטיפול לבעיה אורטופדית, נוירולוגית ולבעיות מולדות או נרכשות. הסד מאפשר שליטה בטווח התנועה במטרה לשמור על התנועה הנכונה של מפרק הברך או מפרק הקרסול, וניתן באמצעותו להגביל תנועה הגורמת לכאבים או לנזק גופני.

סד לרגל לילדים משמש בדרך כלל למניעת כאב, לתיקון עוותים ולטיפול בבעיות מולדות או נרכשות, בדרך כלל לתקופה זמנית. יש מצבים בהם צריך להשתמש בסד באופן קבוע, בעיקר במצבים של עיוות קיים ומולד בגפה, ובמיוחד אצל ילדים הסובלים משיתוק מוחין. הסד למבוגרים מתאים לגילם ולרוב הוא קשיח יותר, והסדים לילדים מיוצרים מחומרים מעט אלסטיים יותר ויש דגמים מקושטים וצבעוניים המתאימים לילדים.

מדוע כדאי לבחור בסדים של ויויאן?

סטרייד אורטופדיה מתמחה בייצור כל סדים שונים לילדים, בהתאמה אישית מלאה ובדיוק רב למבנה הרגל של הילד ולבעיה ממנה הוא סובל. הסדים של ויויאן נחשבים למומלצים ביותר בקרב אנשי המקצוע בגלל שיטת הייצור, החומרים האיכותיים והניסיון הרב המבטיח התאמה מדויקת לבעיה.

סטרייד אורטופדיה עוסקת בייצור אביזרים אורטופדיים ומייבאת ומשווקת מגוון רחב של מוצרים וציוד אורטופדי. החברה מייצרת סדים לילדים לאחר אבחון מקצועי ובהתאמה מדויקת לצרכיו הייחודיים של הילד. 
 
התקשרו מכל מכשיר 8363*