סדים

צרו איתנו קשר

סדים לרגל לילדים - ויויאן אלכסנדר

 
ילדי שיתוק מוחין צריכים יחס מיוחד, אנושי ומקצועי. עם ויויאן ועם הסדים של ויויאן כל אחת ואחד וההורים יקבלו את השילוב של כל אלו בבחירת סד לרגל. 
 
            
בסטרייד אורטופדיה מייצרים את כל סוגי הסדים הדרושים ובהתאמה מדוייקת.
המומחיות שלנו היא הבחירה הנכונה של סד לרגל בהתאם לצרכיו הייחודיים של המטופל/ת.
ההצלחה שלנו נובעת מיישום *ידע אקדמי נירחב המשולב עם מעל 30 שנות ניסיון מעשי. בזכות הידע והנסיון מוזמנים אנו **ללמד ברחבי העולם ולחלוק מהנסיון והידע שצברנו.

*תארים, קורסים והרצאות בכנסים: אונ' תל אביב, אונ' ניו יורק (NYU) אונ' נורתווסטרן (Northwestern), אונ' טמפל (Temple) בית הספר למקצועות האורטוטיקה פרוסטטיקה בגרמניה (Bundesfachschule für Orthopädietechnik) ועוד.
**תורכיה (2010, 2011), גרמניה (2010), סלובניה (2010) אנגליה (2013) נורבגיה (2013) , לוקסמבורג (2014),  אונ' אריאל, אונ' חיפה, ועוד.
 

סד לרגל הוא מכשיר אורתופדי המורכב מהתקנים חיצוניים האוחזים בכף הרגל וברגל עצמה ומיועד לאפשר הליכה, עמידה וישלוטו באופן רצוי בכל כף הרגל והרגל שאינה נישלטת כתוצאה מפגיעה עצבית, מוחית או אורתופדית. בנית סד לרגלוהתאמתו דורש הכשרה אקדמית מתאימה ואישור של משרד הבריאות בארץ. הסדים במימון סל הבריאות.
צוות רפואי, פזיותרפיסטים ו/או רופאים יפנו את המטופלים לבנית סדים תוך ציון המטרות של סד לרגל. מאד חשוב להבין מה מטרת הסדים.
 
קימים סדים מסוגים שונים, ועל הצוות הרפואי לציין איזה סוג עדיף ומדוע.
 
 
להתאמת סדים התקשרו מכל מכשיר 8363*