מאמרים

צרו איתנו קשר

מאמרים

שיתוק מוחין קל

שיתוק מוחין, באנגלית Cerebral Palsy, הוא מונח כללי לתוצאותיו של נזק או פגם במוח המתפתח וגורם לבעיות במערכת העצבים זו תופעה ידועה המהווה גורם עיקרי לנכות אצל ילדים, שכיחות התופעה היא כ-1 לכל 400 לידות. במקרים קלים יותר ניתן להתנייד בקלות יותר או ע"י עזרים מסוימים. קראו על כך במאמר שלפניכם.

טיפול משקם לחולי טרשת נפוצה

טיפול שיקומי נחוץ לחולי טרשת נפוצה ויש להתחיל בטיפול מיד לאחר התקף חריף כדי להשיב למטופל תפקודים שונים שנפגעו ועל מנת לסייע למטופלים עם פגיעה נוירולוגית קבועה. במאמר שלפניכם נסקור את מגוון שיטות הטיפול המשקם לחולי טרשת נפוצה מיד לאחר ההתקף וברמה היומיומית.

שיקום לאחר אירוע מוחי קל

אירוע מוחי מוגדר כאירוע קל אם התסמינים חולפים לאחר 24 שעות ובמצבים שבהם האירוע המוחי גרם לפגיעה תפקודית קלה שחולפת לאחר מספר ימים או שבועות.יחד עם זאת, חשוב לעבור שיקום גם לאחר אירוע מוחי קל ע"י צוות שיקום רב תחומי ובאמצעות תוכנית טיפול מותאמת אישית למצבו של החולה.

מחקר מגלה – שיקום שריר ועור בטיפול בנפגעי עמוד שידרה, פגיעה חלקית Incomplete SCI , בשימוש בטכנולוגית גירוי חשמלי פונקציונאלי FES.

מחקר מגלה – שיקום שריר ועור בטיפול בנפגעי עמוד שידרה, פגיעה חלקית Incomplete SCI , בשימוש בטכנולוגית גירוי חשמלי פונקציונאלי FES.

לינוי בר גפן עם האמת על ארוע מוחי

בערוץ 12- לינוי בר גפן ובן זוגה, בן זליכה מתארים את האמת של ארוע מוחי.

צניחת כף רגל - אפילו נתניהו לא חסין

ב"הארץ" על שיקום הליכה בעזרת הביונס GO

שיקום אחרי אירוע מוחי - האתגר

שיקום אחרי אירוע מוחי, האתגר הכל היה בסדר. החיים היו שגרתיים. בבוקר.

נעליים לילדי קלאב פוט

איך לבחור נעליים רגילות לילד/ה עם קלאב פוט?נעל כנפיים סטרייד? הנעל הראשונה? סנדלים בקיץ? נעלי ספורט? נעליים אורתופדיות? המון שאלות. המון רצון לעזור לילדים המיוחדים שלנו, שעברו תהליכי גיבוס, ניתוחון ועכשיו לישון עם נעליים, תקופה ארוכה כל כך.

Abstract: Effects of Functional Electrical Stimulation on Gait in Children with Hemiplegia – A preliminary research report

מי זקוק למדרסים?

מי זקוק למדרסים? מה הקריטריונים למדרסים? שלושה קווים מנחים כדאי לשקול. 1. כאבים..

סטרייד אורטופדיה מעבירה את המפעל והקלינוקות לכרמיאל - פירסום בעיתונות

בעיתונות על המעבר של סטרייד אורטופדיה לכרמיאל - לחץ כאן

מיכאל אלכסנדר ומרק גרשביץ אודות הביונס ב"רדיו ארץ"

ב"מחלקה ראשונה NEWS1" כתבו על הביונס L300GO

נרתמים למען הצנחן הפצוע - סטרייד אורטופדיה וביונס, מעריב 12.12.2018