מדרסים

צרו איתנו קשר

מדרסים איכותיים קונים אצל מקצוענים!

 

מתברר שגם להתאמת מדרסים דרושה הכשרה רפואית של ממש

להתאמת מדרסים התקשרו מכל מכשיר 8363*
 

אצלנו מקבלים חברי קופת חולים כללית הנחה של 700 ש"ח על מדרסים מכל הסוגים

הנחה ברכישת מדרסים לחברי קופת חולים מכבי 650 ש"ח

לפרטים והזמנת מדרסים בקשו את ליאור ב: 8363* מכל מכשיר

אצלנו תפגשו מומחים בעלי הכשרה אקדמית ותצאו עם מדרסים ומידות גבס אישיות

במידרסים שלנו מגולם יידע אקדמי ונסיון של 27 שנים.

אנו מיצרים מדרסים מסוגים שונים, כל סוג מותאם אישית לאינדיקציות הספציפיות של כל לקוח, על ידי מיכאל אלכסנדר שהוסמך לנושא Pedorthics באוניברסיטת טמפל שבפילדלפיה Temple Univesity School Of Podiatric Medicine במדרסים פונקציונאליים, ביומכניים או מדרסים נוחות תתבצע בדיקה תחילה ושיטת לקיחת המידות תהיה בהתאם לאינדיקציות.
 

מדרסים בסטרייד אורטופדיה בע"מ – נוח מזה אין!!!


קליניקות:
מרכז הארץ
הרצליה, בית הנדיב, רח' הנדיב 71 קומה 1

חיפה
חיפה, צ'ק פוסט, רח' הקורנס 21 (מקביל לרח' הנפח)

כרמיאל
רח' הנפח 34
  

מדרסים בהתאמה אישית


אנשים רבים סובלים מפגיעות אורטופדיות בכפות הרגליים, ומבעיות אורטופדיות נוספות המשבשות את שגרת חייהם וגורמות לכאבים ולקשיים בפעולות יומיומיות שונות. למעשה, ספורטאים מקצועיים וחובבים ואנשים העומדים באופן ממושך בעבודתם יכולים להיעזר במדרסים אורטופדיים בהתאמה אישית, המדרסים מהווים כלי שימושי להקלה על הכאבים, המוצר השימושי והיעיל מהווה פתרון מקצועי לפתולוגיות שונות וכיום המדרסים הפכו למוצר צריכה בסיסי התאים לרבים באוכלוסייה.
 
השימוש במדרסים נועד למנוע בעיות אורטופדיות, המדרסים מתקנים את מנח כפות הרגליים, הם מפזרים היטב את הלחץ המופעל על כף הרגל העדינה ותפקידם בין היתר לרכך ולבלום זעזועים. המדרסים מהווים פתרון לבעיות אורטופדיות שונות הנובעות כתוצאה משחיקה לאורך זמן ולבעיות כמו דורבן העקב, דלקות בגידים, קריסה של כף הרגל ועוד.
 

מה זה מדרסים?

 
מדרס הוא אביזר אורטופדי המיוצר בהתאמה אישית למבנה כף הרגל, מטרת המדרסים הם לשפר את ההליכה והיציבה, לפזר לחצים, להפחית עומסים המופעלים על כף הרגל, לתקן בעיות והפרעות הליכה, ולשפר ליקויי הליכה ו/או יציבה. את המדרסים האורטופדיים מייצרים מחומרים עמידים ואיכותיים, ניתן להעביר אותם מנעל אחת לאחרת בהתאם לטיב הנעל. את המדרסים מייצרים לאחר אבחון מקצועי של כף הרגל.
סוגי מדרסים הקיימים כיום בשוק
 

כיום, בשק המקומי ניתן למצוא סוגים שונים של מדרסים. הסוגים הנפוצים ביותר הם:

• מדרסי מדף (OTC) – מדרסים גנריים אותם ניתן לרכוש ברשתות הפארם ובחנויות נעליים וציוד ספורט. המדרסים מגיעים במידות סטנדרטיות וניתן לגזור אותם בהתאם למידת הנעל, כאשר מדרסי מדף עשויים מחומרים שונים כמו סיליקון, גומי, לטקס או עור, ויש מוצרי מדף עם או ללא תמיכה בקשת האורכית של כף הרגל.
• מדרסים פונקציונליים – המדרסים מיוצרים מחומרים שונים בהתאמה למקרה ולמצבו של המטופל, הם משמשים כבולמי זעזועים ואפשר לרפד אותם. המדרסים הפונקציונליים והמולטי פונקציונליים מתאימים למטופלים הסובלים מסוכרת או ממחלות מפרקים, הם מונעים היווצרות פצעים וכאבים בכפות הרגליים ומשפרים את ההחלמה.
• מדרסים ביומכניים – סוגים שונים של מדרסים קשיחים יחסית המתאימים לתמיכה באזור מסוים בכף הרגל, תפקידם לסייע למטופל הסובל מכאבים והפרעות תפקוד בגפיים התחתונות. 
באופן כללי, מומלץ לבחור מדרסים בהתאמה אישית מאחר והם מיוצרים במידה הנכונה של כף הרגל ובהתאם לבעיה ממנה סובלים. חשוב לציין כי מדרסים בהתאמה אישית הם הפתרון היעיל והמתקדם ביותר לכאבים ולבעיה ממנה סובלים, ומאחר ולכל אדם יש צורת כף רגל ייחודית ושונה חשוב לוודא כי המדרסים מתאימים בדיוק רב למבנה כף הרגל וללחצים המופעלים עליה.
 

מדוע חשוב להתאים את המדרסים לכף הרגל?

 
הפתרון הזול ביותר הוא לרכוש מדרסים גנריים (מדרסי מדף) באחת מרשתות הפארם או בחנות נעליים, יחד עם זאת הפתרון הנכון והמומלץ הוא מדרסים אורטופדיים בהתאמה אישית מלאה, במיוחד כאשר זקוקים למדרסים על רקע של בעיה אקוטית ברגל כמו סוכרת, דורבן וכו'.
בחירת מדרסים בהתאמה אישית מבטיחה למטופל יתרונות רבים ומשמעותיים כגון:
• המדרסים מיוצרים בהתאם לבעיה ממנה המטופל סובל.
• המדרסים מותאמים למנח כף רגלו או לעקב של המטופל, ובהתאמה למשקל גופו.
• המדרסים מיוצרים מחומרים מתקדמים כמו פולימרים עמידים, חומרים טרמופלסטיים, סיליקון איכותי, עור, שעם, סיבי פחמן ועוד.
• ניתן לשנות את המדרסים המיוצרים בהתאמה אישית, אפשר להוסיף תמיכה בקשת או בעקב, לעבות את המדרס, להתאים אותו לנעל חדשה ועוד.
• התאמה מושלמת למבנה כף הרגל ולמנח הביומכני של המטופל.

מספר טלפון לתאום: 1-700-709-739 

מדרסים - סטרייד אורטופדיה

המדרסים של סטרייד – טוב מזה אין


מדרסים מותאמיפ אישית

מדרסים