מדרסים

צרו איתנו קשר

מדרסים

 

אולי זה יפתיע אתכם, אבל מסתבר שגם להתאמת מדרסים דרושה הכשרה רפואית של ממש

להתאמת מדרסים התקשרו מכל מכשיר 8363*
 

אצלנו תפגשו מומחים בעלי הכשרה אקדמית ותצאו עם מדרסים ומידות גבס אישיות

במדרסים שלנו מגולם יידע אקדמי ונסיון של 30 שנים.

אנו מיצרים מדרסים מסוגים שונים, כל סוג מותאם אישית לאינדיקציות הספציפיות של כל לקוח, על ידי מיכאל אלכסנדר שהוסמך לנושא Pedorthics באוניברסיטת טמפל שבפילדלפיה Temple Univesity School Of Podiatric Medicine במדרסים פונקציונאליים, ביומכניים או מדרסים נוחות תתבצע בדיקה תחילה ושיטת לקיחת המידות תהיה בהתאם לאינדיקציות.
 

מדרסים בסטרייד אורטופדיה בע"מ – אין יותר נוח מזה!

מה זה מדרסים?

 
מדרס הוא אביזר אורטופדי המיוצר בהתאמה אישית למבנה כף הרגל, מטרת המדרסים הם לשפר את ההליכה והיציבה, לפזר לחצים, להפחית עומסים המופעלים על כף הרגל, לתקן בעיות והפרעות הליכה, ולשפר ליקויי הליכה ו/או יציבה. את המדרסים האורטופדיים מייצרים מחומרים עמידים ואיכותיים, ניתן להעביר אותם מנעל אחת לאחרת בהתאם לטיב הנעל. את המדרסים מייצרים לאחר אבחון מקצועי של כף הרגל.
סוגי מדרסים הקיימים כיום בשוק
 

מדרסים בהתאמה אישית

אנשים רבים סובלים מפגיעות אורטופדיות בכפות הרגליים, ומבעיות אורטופדיות נוספות המשבשות את שגרת חייהם וגורמות לכאבים ולקשיים בפעולות יומיומיות שונות. למעשה, ספורטאים מקצועיים וחובבים ואנשים העומדים באופן ממושך בעבודתם יכולים להיעזר במדרסים אורטופדיים בהתאמה אישית, המדרסים מהווים כלי שימושי להקלה על הכאבים, המוצר השימושי והיעיל מהווה פתרון מקצועי לפתולוגיות שונות וכיום המדרסים הפכו למוצר צריכה בסיסי התאים לרבים באוכלוסייה.
 
השימוש במדרסים נועד למנוע בעיות אורטופדיות, המדרסים מתקנים את מנח כפות הרגליים, הם מפזרים היטב את הלחץ המופעל על כף הרגל העדינה ותפקידם בין היתר לרכך ולבלום זעזועים. המדרסים מהווים פתרון לבעיות אורטופדיות שונות הנובעות כתוצאה משחיקה לאורך זמן ולבעיות כמו דורבן העקב, דלקות בגידים, קריסה של כף הרגל ועוד.
 
 
קליניקות:
מרכז הארץ
הרצליה, בית הנדיב, רח' הנדיב 71 קומה 1

חיפה
חיפה, צ'ק פוסט, רח' הקורנס 21 (מקביל לרח' הנפח)

כרמיאל
רח' הנפח 34


מידות גבס למדרסים בסטרייד

מדרסים לפי מידת גבס - מיכאל אלכסנדר


מדרסים לפי מידת גבס - מיכאל אלכסנדר

מדרסים