Bioness

צרו איתנו קשר

ביונס - Bioness L300GO - מהפכה של ממש במיכשור רפואי בתחום ההליכה

 
התקשרו מכל מכשיר 8363* לקביעת תור לבדיקה חינם של ההליכה עם מערכת רפואית ממוחשבת L300GO
 
 
פיתוח רפואי ממוחשב עם אישורי FDA ומשרד הבריאות הישראלי.
 
סובלים מטרשת נפוצה -  חשוב מיד לטפל בבעיות הליכה (התערבות מוקדמת עדיפה).
 
אורע מוחי - L300GO הממוחשב -  פתרון ידידותי ופשוט למי שעבר ארוע מוחי או סובל משיתוק מוחין. מתאים לכל נעל, סנדל ואפילו הליכה יחיפה.
 
ארוע מוחי - האם באמת אפשר ללכת כמו פעם אחרי ארוע מוחי?<<< קישור להרצאה של דר' בקר, מבית הספר לרפואה באונ' גו'ן הופקינס, המתיחס לשיקום בשימוש בטכנולוגיה של גרוי חשמלי פונקציונאלי FES הטכנולוגיה של הביונס (הסבר מקצועי מדויק).
 

"לא האמנתי כמה שהביונס יוכל לעזור לי" אומר גבי אחרי שנים של הליכה מחדש, בעזרת הביונס.
 
" אני יכולה ללכת כמו כולם " סיפרה לנו נהוראי.
 
הרפואה יכולה לעזור:
Bionesse L300GO - טכנולוגיה עילית למאותגרי הליכה כתוצאה מאירוע מוחי, טרשת נפוצה, שיתוק מוחין. מחליף סד ומיועד לתהליך שיקום הליכה.
 

 
ביונס L300GO , עוד פיתוח ביוטק רפואי ישראלי. יניעה גפיים משותקות, אחרי ארוע מוחי, טרשת נפוצה, שיתוק מוחין או פגיעות ראש.
 
רפואה אמיתית, מוכחת מחקרית (<< קישור למחקר), באישור FDA ומשרד הבריאות, איתה תתחילו תרגול הליכה ומיד ! מקסימום תוצאות שיקום והתערבות מוקדמת בעזרת טכנולוגית גרוי חשמלי ( FES) ממוחשבת מומלצת על ידי רופאים. להתחלת השימוש בביונס L300GO  עם גילוי אתגרים ראשונים בהליכה (התערבות מוקדמת) יהיו תוצאות טובות ! 
 
ארוע מוחי - סד לרגל ? הצטרפו למהפכה בשיפור ההליכה - אפשר גם אחרת !!! Bionesse L300GO מחליף את הסד המסורבל 

  • מיעל ומזרז את שיקום ההליכה.
  • יחליף את הסד אצל מטופלים מתאימים - בדיקה ללא עלות. 
  • זיהוי תנועה 3D תלת מימד - לומד את ההליכה בזמן אמת.
  • מחקרים מראים: יפחית את סכנת הנפילות וכך הופך את ההליכה לבטוחה יותר.
  • עשרות רבות של משמתמשים בישראל עושים שימוש בביונס-  L300GO מזה שנים רבות !
  • משתמשים העושים שימוש בביונס- L300GO מתארים את העזרה העצומה שיש למכשיר - צפו בסרטון כאן למטה.

 

 
פיתוח ישראלי במעבדות ביונס בישראל


ביונס ( Bioness Bioventus) היא חברת אמריקאית. מטה החברה ממוקם בקליפורניה ולחברה האמריקאית המובילה יש חברת בת עם מעבדות מחקר ומפעלי ייצור בישראל. 
בשנת 2011 החברה פיתחה במעבדות המחקר שלה שבישראל את המכשיר ביונס L300GO – מכשיר רפואי לשיקום הליכה. המכשיר פורץ הדרך מבוסס על טכנולוגיה חדשנית להפעלת גפיים משותקות, הטכנולוגיה מהווה חלק מחזון החברה לפתוח פתרונות פורצי דרך בשיקום פגיעות נוירולוגית מערכת העצבים המרכזית, כגון ארוע מוחי, טרשת נפוצה, שיתוק מוחין, פגיעות ראש ועוד. חברת ביונס פיתחה עד היום מכשירים רפואיים נוספים כמו ביונס H200W להנעת יד משותקת, VECTOR - מערכת לשימוש בבית חולים שיקומיים. בנוסף החברה מפתחת רכיבים תת עוריים StimRouter המיועדים למתמודדים עם כאבים כרוניים.

מכשיר ביונס L300GO משפר את יכולת התפקוד של מטופלים לאחר אירוע מוחי, פגיעות ראש, נפגעי חוט השדרה, חולי טרשת נפוצה ומטופלים הסובלים משיתוק מוחין. המכשיר המתקדם מאפשר לאנשים המתקשים בתנועה להפעיל את השרירים המשותקים. הפיתוח העדכני ביותר במכשיר כולל אלקטרודות המעניקות גירוי חשמלי מופחת תוך שימוש בטכנולוגיית חישה בתלת מימד שתפקידה ללמוד את מאפייני ההליכה של המטופל ולהפעיל את הגירוי בצורה אופטימלית בזמן אמת. במחקר שהשווה הליכה בשימוש הטכנולוגיה הממוחשבת בהשוואה לסד פלסטי גדול, נימצאה יעילות בשניהם, אך עדיין המערכת הממוחשבת ידידותית משמעותית יותר.
 

ביונס L300GO - מערכת טכנולוגית לשיקום הליכה


מטופלים רבים זקוקים לשיקום הליכה בגלל גפיים משותקות, הם מתקשים לנוע ולתפקד וכל מכשול בדרך מהווה עבורם אתגר של ממש. מכשיר ביונס L300GO מחליף אביזרים אורטופדיים קלאסיים כמו סד הליכה, המכשיר עצמו נראה כמו רצועה אותה קושרים באזור הברך, המכשיר כולל יחידה ממוחשבת המספקת גירוי חשמלי להפעלת עצבים ושרירים, ועקב הגירוי החשמלי כף הרגל מתרוממת מהמשטח והמטופל יכול ללכת בבטחה ובמהירות ולשפר משמעותית את יכולות התנועה שלו ואת איכות חייו.

יש לעבור מספר בדיקות כדי לבחון האם המכשיר מתאים למצבו של המטופל, ובמקרים בהם מכשיר L300GO נמצא כמתאים, השימוש ברצועה הייעודית משפר באופן משמעותי את ההליכה. כמו כן, המכשיר מסייע במניעת נפילות העלולות לגרום לפגיעה גופנית.
כדאי לדעת כי מכשיר ביונס L300GO מאושר על ידי אגף השיקום במשרד הביטחון, יש לעבור התאמה קלינית ורק אז ניתן לקבל את המימון למכשיר. 

המכשיר הרפואי לשיקום הליכה מאושר על ידי מינהל המזון והתרופות האמריקאי (FDA) ומשמש כיום כאמצעי נפוץ במרכזי שיקום ברחבי העולם, המכשיר משווק בישראל על ידי חברת סטרייד אורטופדיה המתמחה בפתרונות מתקדמים לשיקום נוירולוגי וכן עזרים אורטופדיים לטיפול בבעיות נוירולוגיות הגורמות למגבלות תפקוד כמו הליכה.

 


בדיקת התאמה ללא תשלום בכל אחת מהמרפאות שלנו.
להזמנת תור מכל מכשיר 8363*

Bioness

מרגש איך פיתוח ישראלי מצליח להניע גפיים משותקות

Bioness


Bioness

#f1#