דיקטוס / Dictus

צרו איתנו קשר

Dictus - רצועת דיקטוס לטיפול בצניחת כף הרגל

 
סטרייד אורטופדיה בע"מ המתמחה בשיקום נוירולוגי בעזרת עזרים אורטופדיים גאה להציג בפניכם את דיקטוס - המוצר המהפכני לטיפול בצניחת כף רגל (Drop Foot). המוצר מיובא משבדיה ובנוי מ-2 יחידות – רצועה אותה כורכים מסביב לקרסול ויחידה שתפקידה למנוע החלקה אותה משחילים בין השרוכים ללשון הנעל. דיקטוס הוא מכשיר דיסקרטי, גמיש ונוח לשימוש המיועד בין היתר לאנשים הסובלים מבעיית צניחת כף רגל הנוצרת מפגיעה עצבית בגפה התחתונה, לדוגמה במצב CVA. 

צניחה של כף הרגל – מידע כללי

צניחה של כף הרגל מכונה גם רגל שמוטה או דרופ פוט, זו תופעה נפוצה שבה קיים ליקוי עצבי בגפה התחתונה, הליקוי העצבי גורם לגרירת כף הרגל בזמן הליכה. לתופעת צניחת כף רגל יש השלכות רבות מאחר והבעיה פוגעת באופן משמעותי באיכות החיים. אדם הסובל מצניחת כף רגל נאלץ להסתגל להליכה איטית, למוגבלות בניידות שלו, לחוסר יציבות הגורם לסיכון גבוה לנפילות ולפציעות, והגוף נאלץ להשקיע יותר אנרגיה כדי להתמודד עם הניידות המוגבלת. 

ישנם גורמים רבים לתופעת צניחת כך רגל, למשל פגיעה בעצב הפרונאלי המשותף. הפגיעות והליקוי העצבי בגפה התחתונה יכולים לנבוע מסיבות שונות כגון: גידולים, הפרעה מטבולית, טראומה, סיבוכים כירורגיים, מבנה לא תקין של כלי הדם היוצר לחץ על העצב הפרונאלי, פעילות יתר של בלוטת התריס, אובדן משקל מהיר ועוד.

טיפול לא פולשני בתופעה באמצעות רצועת דיקטוס

דיקטוס נחשב למוצר האיכותי ביותר לטיפול בצניחת כף הרגל, זהו טיפול דיסקרטי ולא פולשני המסייע למיליוני אנשים בכל העולם רצועת דיקטוס מתאימה למטופלים הסובלים מטונוס, פגיעות בעמוד השדרה, לחץ או פגיעה בעצב הפרונאלי, פריצת דיסק קשה, חולשת שרירים של כופפי הקרסול וכו'. 

דיקטוס פותח ומיוצר על ידי חברת ארימד משבדיה, מטרת המוצר היא לסייע לכל אדם הסובל מצניחה של כף הרגל ולאפשר לו ניידות ללא מגבלה ואפשרות ללכת בבטחה וללא חשש מנפילות ופגיעות גוף. המוצר עצמו עשוי מעור איכותי בגוון שחור או בגוון טבעי, ובנוי משתי יחידות נפרדות. את היחידה הראשונה שתפקידה לייצב את כף הרגל ולמנוע נפילות והחלקה משחילים בין השרוכים ללשון הנעל ואליה מחברים וו ייעודי המגיע יחד עם המוצר, אל הוו המחובר ליחידה מחברים את הגומייה המקשרת ליחידה השנייה אותה חובשים מסביב לקרסול.

היחידה המיועדת לקרסול עשויה גם היא מעור טבעי ועמיד, העור מתרכך עם הזמן ואז התחושה נעימה ונוחה יותר. היחידה לקרסול מגיעה במגוון גדלים לכן לפני הזמנת המכשיר יש למדוד את היקף הקרסול, יש 4 מידות סטנדרטיות מהן ניתן לבחור. היחידה המחוברת לקרסול עשויה מחומרים איכותיים וטבעיים, היא כוללת בצד הפנימי רפידות מיוחדות למניעת חיכוך ולחץ על העור, וניתן להשתמש בדיקטוס במהלך כל היום בלי לסבול מתחושה לא נעימה ומחיכוכים בעור.   

רצועת דיקטוס מבטיחה דיסקרטיות מלאה, היא נוחה וקלה לשימוש, קל להתאים אותה לרגל והיא משפרת את איכות החיים באופן משמעותי ומונעת נפילות ותאונות המהוות שגרה אצל אנשים הסובלים מצניחת כף רגל.

למידע נוסף ולהזמנת אביזרים אורטופדיים כמו רצועת דיקטוס לטיפול בצניחת כף רגל - התקשרו עכשיו או השאירו פרטים ליצירת קשר באתר, והצוות המנוסה של סטרייד אורטופדיה יחזור אליכם בהקדם.

 
התקשרו מכל מכשיר 8363* 
 
רצועה מוצנעת ויעילה לטיפול בצניחת כף רגל
 
אצלנו במחיר מיוחד כולל משלוח:550 ש"ח 

דיקטוס תיאור תמונה 1

דיקטוס תיאור תמונה 2

ללכת מחדש

Dictus