דיקטוס / Dictus

צרו איתנו קשר

Dictus - רצועת דיקטוס לטיפול בצניחת כף הרגל

 
אצלנו במחיר מיוחד הכולל משלוח עד הבית: 550 ש"ח  
 
הדיקטוס מהווה פתרון טוב לצניחת כף רגל כתוצאה מפגיעה פריפריאלית. כך לדוגמה פריצת דיסק קשה באזור גב תחתון, פגיעות בעצבים באזור הרגל ועוד. הדיקטוס אהוב על המטופלות והמטופלים מאחר והוא הידידותי מבין הפתרונות. פחות גלוי וקל להלבשה. הדיקטוס לא מהווה פתרון לצניחת כף רגל המלווה בספסטיות (מתח שרירים מוגבר).
 
סטרייד אורטופדיה בע"מ המתמחה בשיקום נוירולוגי בעזרת עזרים אורטופדיים גאה להציג בפניכם את דיקטוס - המוצר המהפכני לטיפול בצניחת כף רגל (Drop Foot). המוצר מיובא מספרד ובנוי מ-2 יחידות – רצועה אותה כורכים מסביב לקרסול וגומיה שתפקידה לאפשר הרמת כף הרגל. דיקטוס הוא מכשיר דיסקרטי, גמיש ונוח לשימוש המיועד בין היתר לאנשים הסובלים מבעיית צניחת כף רגל הנוצרת מפגיעה עצבית בגפה התחתונה.

צניחה של כף הרגל 

צניחה של כף הרגל מכונה גם רגל שמוטה או דרופ פוט, זו תופעה נפוצה שבה קיים ליקוי עצבי בגפה התחתונה, הליקוי העצבי גורם לגרירת כף הרגל בזמן הליכה. לתופעת צניחת כף רגל יש השלכות רבות מאחר והבעיה פוגעת באופן משמעותי באיכות החיים. אדם הסובל מצניחת כף רגל נאלץ להסתגל להליכה איטית, למוגבלות בניידות שלו, לחוסר יציבות הגורם לסיכון גבוה לנפילות ולפציעות, והגוף נאלץ להשקיע יותר אנרגיה כדי להתמודד עם הניידות המוגבלת. 

ישנם גורמים רבים לתופעת צניחת כך רגל, למשל פגיעה בעצב הפרונאלי המשותף. הפגיעות והליקוי העצבי בגפה התחתונה יכולים לנבוע מסיבות שונות כגון: גידולים, הפרעה מטבולית, טראומה, סיבוכים כירורגיים, מבנה לא תקין של כלי הדם היוצר לחץ על העצב הפרונאלי, פעילות יתר של בלוטת התריס, אובדן משקל מהיר ועוד.

טיפול לא פולשני בתופעה באמצעות רצועת דיקטוס

דיקטוס נחשב למוצר האיכותי ביותר לטיפול בצניחת כף הרגל, זהו טיפול דיסקרטי ולא פולשני המסייע למיליוני אנשים בכל העולם רצועת דיקטוס מתאימה למטופלים הסובלים מטונוס, פגיעות בעמוד השדרה, לחץ או פגיעה בעצב הפרונאלי, פריצת דיסק קשה, חולשת שרירים של כופפי הקרסול וכו'. 

מטרת הדיקטוס לסייע לכל אדם הסובל מצניחה של כף הרגל ולאפשר לו ניידות ללא מגבלה ואפשרות ללכת בבטחה וללא חשש מנפילות ופגיעות גוף. המוצר עצמו עשוי מעור איכותי בגוון שחור או בגוון טבעי, ובנוי משתי יחידות נפרדות. את היחידה הראשונה שתפקידה לייצב את כף הרגל ולמנוע נפילות והחלקה משחילים בין השרוכים ללשון הנעל ואליה מחברים וו ייעודי המגיע יחד עם המוצר, אל הוו המחובר ליחידה מחברים את הגומייה המקשרת ליחידה השנייה אותה חובשים מסביב לקרסול.

היחידה המיועדת לקרסול גמישה ומרופדת ביחידות סיליקון לשם יצירת תחושה נעימה ונוחה יותר. היחידה לקרסול מגיעה במגוון גדלים לכן לפני הזמנת המכשיר יש למדוד את היקף הקרסול, יש 4 מידות סטנדרטיות מהן ניתן לבחור. היחידה המחוברת לקרסול עשויה מחומרים איכותיים וטבעיים, היא כוללת בצד הפנימי רפידות מיוחדות למניעת חיכוך ולחץ על העור, וניתן להשתמש בדיקטוס במהלך כל היום בלי לסבול מתחושה לא נעימה ומחיכוכים בעור.   

רצועת דיקטוס מבטיחה דיסקרטיות מלאה, היא נוחה וקלה לשימוש, קל להתאים אותה לרגל והיא משפרת את איכות החיים באופן משמעותי ומונעת נפילות ותאונות המהוות שגרה אצל אנשים הסובלים מצניחת כף רגל.

למידע נוסף ולהזמנת אביזרים אורטופדיים כמו רצועת דיקטוס לטיפול בצניחת כף רגל - התקשרו עכשיו או השאירו פרטים ליצירת קשר באתר, והצוות המנוסה של סטרייד אורטופדיה יחזור אליכם בהקדם.

 
התקשרו מכל מכשיר 8363* 
 
רצועה מוצנעת ויעילה לטיפול בצניחת כף רגל
 


דיקטוס תיאור תמונה 1

דיקטוס תיאור תמונה 2

ללכת מחדש

Dictus